Najlepsza prostownica do włosów

Najlepsza prostownica do włosów ze wszystkich

Jaka jest obecnie najlepsza prostownica do włosów dostępna na rynku? To pytanie stawiacie dosyć często w mailach pisanych do nas, a więc postaramy się jeszcze raz odpowiedzieć na to pytanie. Na początek przypomnimy wam jakie cechy powinna mieć według nas najlepsza prostownica do włosów, a cała reszta odnośnie prostownic i modeli prostownic do włosów które spełniają te warunki znajdzie się dosyć łatwo i bez większego wysiłku.

Najlepsza prostownica do włosów – jak ją poznać?

Najlepsza prostownica do włosówJak zwykle być może większość z was podejdzie do pytania z mniejszym i większym rozsądkiem ale w naszym zawodzie liczy się jakość. Cena z wielu względów jest czynnikiem drugorzędnym. I tutaj możecie śmiało postawić pytanie :

Czy najlepsza prostownica do włosów musi być droga?

Zdecydowanie nie, aczykolwiek nie należy się spodziewać iż najlepsza prostownica do włosów będzie kosztowała ok 100 złotych. Kolejnym pytaniem jakie powinniśmy sobie zadać od razu będzie :

Dlaczego mam płacić drożej, jeżeli mogę znaleźć prostownicę o takich samych funkcjach taniej?

Oczywiście, ale nie mamy żadnej gwarancji że jakość tej prostownicy do włosów będzie taka jak oczekujesz. Najlepsza prostownica do włosów to bezwzględnie i zawsze produkt markowy i na to nie możemy nic poradzić, a dlaczego? Ponieważ firmy które wypuszczają tanie prostownice, robią je tanim kosztem – bardzo często niewykwalifikowanej siły roboczej (przykład prostownic do włosów z Chin z którymi większość z was już się pewnie spotkała), co oznacza że produkt ten jest mniej wytrzymały i szybciej ulegnie uszkodzeniu niż najlepsza prostownica do włosów – produkt oryginalny i droższy.

Najlepsza prostownica do włosów, gdzie ją kupić?

Błędem jest też myślenie iż nie ma większego znaczenia, gdzie zostanie kupiona najlepsza prostownica do włosów. To czego w dzisiejszych czasach oczekuje każdy rozsądny człowiek to serwis posprzedażowy czyli to co się dzieje kiedy już najlepsza prostownica jest w naszych rękach a my stajemy się zadowolonymi posiadaczami prostownicy do włosów. To właśnie wtedy kiedy pojawia się problem i nasza najlepsza prostownica do włosów musi być wymieniona na nową bądź naprawiona w ramach gwarancji, widać jak firma traktuje klienta. Nie raz widziałam przypadki na własne oczy gdzie po zakupieniu prostownicy do włosów psuła się ona, a dzwoniąc do sklepu otrzymywałam poparcie w stylu :

To chyba nie nasz problem, że nie umie jej Pani prawidłowo używać?

Najlepsza prostownica do włosów tylko z gwarancją

To właśnie wtedy człowiek zdaje sobie sprawę, że najlepsza prostownica do włosów to nie tylko sam produkt ale również to co dostajemy razem z tym produktem. I tutaj mowa o gratisach, bonusach do naszej prostownicy do włosów ale nie tylko. Tak jak powiedziałam, nasza najlepsza prostownica do włosów też może się zepsuć, ale ważne jest to żeby reakcja sklepu była jak najszybsza w tym przypadku – model zastępczy na czas rozpatrzenia gwarancji to minimum, którego powinniśmy się domagać jeśli nasza najlepsza prostownica do włosów jest jeszcze objęta gwarancją (gwarancja na tego typu produkty to średnio 12 miesięcy – co w zupełności wystarcza).

Najlepsza prostownica do włosów – co ma a czego nie ?

Korzystałam z wielu prostownic w mojej pracy oraz prywatnie i mam swojego faworyta. Jak dla mnie najlepsza prostownica do włosów to zdecydowanie prostownica do włosów firmy Babyliss. Co więcej? Wiem że wiele z was zastanawia się nad tym, jaka jest najlepsza prostownica do włosów ale problem w tym że jest to pytanie bardzo relatywne. Dla niektórych z was będzie to prostownica do włosów Babyliss High-Tech Spa do włosów (niesamowita swoją drogą) która przeznaczona jest zdecydowanie do włosów suchych i wrażliwych. Dzięki swoim ujemnym jonom, oraz parze którą wydala podczas prostowania sprawia że włosy nie wysuszają się a są wręcz bardziej odżywione i mniej łamliwe. Ta prostownica do włosów Babyliss High Tech Spa jest dostępna w tabeli na tej stronie. Tak samo jak Babyliss Sleek Expert która jest zdecydowanie moim faworytem i wiele z was ich używa tak samo jak ja. Jest to zdecydowanie najlepsza prostownica do włosów jaką widziałam – prostuje bardzo dobrze, szybko i używam jej w pracy już ponad 9 miesięcy… Nigdy nie miałam z nią problemu. Znajdziecie ją w tej samej tabeli powyżej.

To tyle, znajdziecie więcej modeli takich firm jak np. prostownica Babyliss, prostownica Cutek Wahl czy prostownica Hair Goddess na stronach naszego serwisu. Najlepsza prostownica do włosów to wasz wybór ale jesteśmy tutaj, żeby wam pomóc go dokonać od A do Z.

Możliwość komentowania jest wyłączona.