Jak wybrać prostownicę

Jak wybrać prostownicę ? Od czego zacząć

To pytanie stawiała sobie już nie raz każda z was, jak wybrać prostownicę aby nie zmarnować pieniędzy? Jak wybrać prostownicę, która będzie odpwiadała naszemu typowi włosów ? Jak wybrać prostownicę która poprawi jakość naszych włosów i sprawi że w końcu poczujemy się zauważone? Te wszystkie pytania są jak najbardziej normalne, a tego typu wątpliwości nie zdażają się tylko Tobie. Mamy je wszystkie i bardzo dobrze to znaczy, że nasze zakupy są przemyślane :) No powiedzmy…

Jak wybrać prostownicę – na co zwracać uwagę

Jak wybrać prostownicęOd samego początku należy się zastanowić, gdzie i jak wybrać prostownicę. Gdzie jest bardzo ważne, gdyż możemy ją kupić albo w sklepie, albo w Internecie. (Zaletą sklepu jest zdecydowanie to że możemy bez problemu ją obejrzeć dotknąć i „przetestować”, sprawdzić czy jest poręczna ? czy szybko się nagrzewa ? itd. To bardzo ważna część tego jak wybrać prostownicę, gdyż tutaj możemy ją poznać i zdecydować czy tego naprawdę chcemy. A teraz bolesna prawda, nie powinnaś kupować tej prostownicy w sklepie – nawet jeśli Ci się podoba… Teraz Cię rozdrażniłam i nie masz ochoty dalej czytać co napisałam, bo myślisz sobie :

„Ja wiem, jak wybrać prostownicę nie potrzebuję Twoich głupich rad…”

Ok, jeżeli podjęłaś decyzję, że wiesz gdzie i jak wybrać prostownicę możesz przejść do zakupów ale jeśli dalej masz wątpliwości przeczytaj dlaczego odradzam Ci kupowanie „tej jedynej” prostownicy do włosów – a dowiesz się jak zaoszczędzić na zakupie prostownicy nawet 20% (czyli dodatkowe kosmetyki do pielęgnacji włosów – które możesz znaleźć np. w sekcji Jak prostować włosy).

Jak wybrać prostownicę, cała prawda o zniżkach

To co Ci powiem to moja sekretna broń przy zakupie mojej prostownicy, jeżeli więc chcesz się nią podzielić… No cóż, postępuj oszczędnie. A więc uwaga, jak wybrać prostownicę w takiej cenie jaką chcesz i żeby dała Ci to czego chcesz? Bardzo prosto jesteś na moim serwisie prostownica do włosów, przeglądasz modele czytasz recenzje itp. Powiedzmy że wybierasz moją faworytkę czyli Babyliss Sleek Expert – i zastanawiasz się :

„No dobra wiem jak wybrać prostownicę ale nie wiem czy będzie odpowiadała mi, pomimo tego że wszystkim odpowiada…”

Jak wybrać prostownicęI moja odpowiedź na Twoje przemyślenia, masz absolutną rację! Nie chodzi o to jak wybrać prostownicę do włosów ale jak to zrobić abyś była z niej zadowolona! To tu leży sekret. A więc zdecydowałaś się że ta prostownica do włosów Ci odpowiada. Następnie idziesz do sklepu, gdzie sprzedają ten model, bądź pytasz się znajomej czy nie ma takiej itd. I kiedy już ją widziałaś dotknęłaś i stwierdzasz, że jest to prostownica do włosów którą chciałabyś mieć wracasz na moją stronę i kupujesz taniej !
Dlaczego ? Bo ja tak mówię to po pierwsze :) Bo każdy kto wie jak wybrać prostownicę, wie też że w internecie prostownica do włosów kosztuje od 10% do nawet 25% taniej niż w normalnym sklepie AGD! Powiesz mi, że to mało prawdopodobne ? Wcale nie a dlatego, że nie ma obsługi, której trzeba płacić, lokalu, witryny, kasy fiskalnej itd.

Jak wybrać prostownicę ? Ostatnia rada

Wiesz już jak wybrać prostownicę aby była tania i dobra, pamiętaj że decyzja jaka prostownica do włosów Ci odpowiada i jakiej chcesz używać należy tylko i wyłącznie do Ciebie. Jeżeli masz wątpliwości napisz maila do mnie a z chęcią Ci poradzę jaką prostownicę wybrać. Pamiętaj, te wskazówki jak wybrać prostownicę dotyczą każdego modelu : Babyliss, Cutek Wahl, Wigo czy jakiej chcesz. To uniwersalne sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na kosmetyki do pielęgnacji Twoich włosów. A więc korzystaj do woli ! :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.