Najlepsza prostownica do włosów 2010

Najlepsza prostownica do włosów 2010 – nasza inspiracja

Artykuł pod tytułem: najlepsza prostownica do włosów 2010 pojawił się na naszej stronie nie bez powodu. Bardzo często na wielu forach pytacie siebie wzajemnie o najlepszą prostownicę do włosów. Wymieniacie się opiniami a także swoimi doświadczeniami. Dzięki temu poznajecie nowe produkty, o których być może nigdy byście się nie dowiedziały, a także nawiązujecie nowe znajomości. Pod wpływem niesamowitego zainteresowania tematem najlepsza prostownica do włosów postanowiliśmy stworzyć specjalnie dla Was ranking trzech najlepszych naszym zdaniem prostownic, w którym jednak wygra tylko jedna. Zanim jednak przejdziemy do naszego werdyktu wskażemy kryteria, którymi kierowaliśmy się, wybierając najlepszą prostownicę roku 2010.

Prostownica do włosów

Prostownica do włosów - modelProstownica do włosów - zalety produktówProstownica
Cena
Zamawiam i prostuję
Prostownica do włosów Sleek Expert - Babyliss PRO

Prostownica do włosów Sleek Expert Babyliss PRO

Prostownica do włosów Babyliss Pro Sleek Expert z nano-tytanowymi płytkami. Dzięki użytej w nich technologii Sol-Gel płytki są idealnie gładkie a włosy jeszcze łatwiej się prostują. Dzięki zaokrąglonej zewnętrznej powierzchni, możliwe jest też kręcenie loków. Całość zaopatrzona w łatwą do obsługi regulację temperatury oraz pokrowiec i materiał ochronny na którym można bez obaw położyć gorącą prostownicę.
359 PLN
Zamawiam


Więcej info
Prostownica do włosów Nano Titanium 15mm BAB2653NTE - Babyliss PRO

Prostownica do włosów Nano Titanium 15mm BAB2653NTE Babyliss PRO


Prostownica do włosów która pozwoli ci na oszczędność miejsca i czasu. Dzięki ultra gładkim nano-tytanowym płytkom włosy idealnie się prostują. Ponadto dzięki zaokrąglonej budowie, prostownica do włosów Nano Titanium może z łatwością służyć do robienia loków. Do tego regulacja temperatury oraz energooszczędność i cena – wszystko to sprawia, że Nano Titanium BAB 2653 NTE jest idealnym produktem w tym przedziale cenowym.
259 PLN
Zamawiam


Więcej info

Prostownica do włosów BAB2075E Spa do włosów High Tech - Babyliss PRO

Prostownica do włosów BAB2075E Babyliss Pro Spa do włosów High Tech

Prostownica do włosów parowa z jonizacją do tego najgładsze nano-tytanowe płytki. Lepiej nie zadbasz o swoje włosy. Dzięki fukncji pary włókna włosów rozluźniają się i łatwiej jest je prostować. Dzięki ujemnym jonom włosy nie elektryzują się i łatwiej jest je rozczesać. Jeśli potrzebujesz naprawdę wyjątkowej prostownicy to prostownica do włosów BAB2075E Babyliss Pro jest zdecydowanie dla Ciebie. Zamów ją od razu bądź dowiedz się więcej szczegółów na jej temat.
449 PLN
Zamawiam


Więcej info

Dzięki tej tabeli porównawczej dowiecie się jakie są aktualnie najlepsze prostownice do włosów dostępne na rynku. Pamiętaj prostownica do włosów to być może duży wydatek ale na pewno jest on warty zainwestowanych pieniędzy. Zapamiętaj że prostownica do włosów to urządzenie, które kupujesz raz na jakiś czas i lepiej aby służyło Ci jak należy dlatego dobrze zastanów się nad swoim wyborem. Jeżeli nie jesteś pewna jaką wybrać, skorzystaj z szybkiego formularza który widzisz w kolumnie obok. Odpowiemy Ci w ciągu 48godzin i pomożemy podjąć decyzję.
Otóż, przede wszystkim zwracaliśmy uwagę na to w jakim stopniu zostało zredukowane szkodliwe działanie temperatury na strukturę włosów. Chodziło głównie o to, by po użyciu włosy pozostały nawilżone, lśniące i, żeby się nie łamały. A więc najbardziej liczył się dla nas stopień zaawansowania technologicznego.
Oprócz tego najlepsza prostownica do włosów 2010 powinna wyróżniać się oryginalnym designem, tak byś chciała jej używać po prosu wszędzie.
Pozostaje jeszcze kwestia wielkości i poręczności. Wiadomo, że im mniejsza prostownica, tym łatwiej jest ją przenosić, ale także używać, na przykład w pracy czy w podróży. Z poręcznością i wielkością wiąże się także waga prostownicy – ważne jest by jej noszenie zbytnio Cię nie obciążało. A teraz przyszedł czas, by ujawnić nasz werdykt.

Najlepsza prostownica do włosów 2010 – miejsce 3

Miejsce trzecie w naszym rankingu najlepsza prostownica do włosów 2010 zdobyła prostownica BaBySleek firmy Babyliss Pro. O tym, że ten model zajął zaszczytne miejsce trzecie zadecydowały przede wszystkim niewielkie wymiary, które sprawiają, że jest to wymarzona prostownica podróżna. Świadczy o tym nie tylko jej rozmiar, ale także to, że posiada przełącznik napięcia 120/230V. Poza tym jest wyposażona w bardzo gładkie płytki nano – ceramiczne, które nie narażą Twoich włosów na uszkodzenie i nadmierne tarcie podczas prostowania. Kolejna zaleta to zaledwie kilka sekund, których potrzebuje by nagrzać się do temperatury 200 stopni. Co do estetyki wykonania, to nie dość, że górne ramię jest lakierowane, to w dodatku biała perła nadaje prostownicy elegancki wygląd. A więc dla przypomnienia:

 • płytki nano-ceramiczne
 • długość prostownicy: 15cm
 • szerokość płytek: 13cm
 • zmienne napięcie
 • ultra szybkie nagrzewanie do 200 stopni
 • dioda wskazująca gotowość do pracy
 • kabel: 1,8m
 • a także przełącznik on/off i moc: 20 wat

Najlepsza prostownica do włosów 2010 – miejsce 2

Miejsce drugie zajęła Sleek Expert Exclusive firmy Babyliss Pro. O naszym wyborze zadecydował materiał, z którego są wykonane płytki. Są to nano–tytanowe płytki, które ułatwiają prostowanie wszystkich rodzajów włosów. Materiał zapewnia wysoką wytrzymałość płytek. Dzięki technologii Sol – Gel Twoje włosy nie są narażone na zbyt duże tarcie, podczas prostowania. A co jeśli, zamiast prostować, chcesz zakręcić włosy? Żaden problem! Tę opcję zapewnia zaokrąglona powierzchnia zewnętrzna. Warto także wspomnieć o tym, że prostownica Sleek Expert Exclusive jest wyposażona w automatyczny element grzewczy najnowszej generacji – Advanced Heat Management, który ułatwia precyzyjne i stałe ustawienie temperatury w sposób elektroniczny. Na co jeszcze zwróciliśmy uwagę? Na lekkość. Waga prostownicy to zaledwie 230g, dzięki czemu nawet długie użytkowanie Cię nie męczy.

Najlepsza prostownica do włosów 2010 – miejsce 1

Miejsce pierwsze zajęła parowa prostownica Babyliss z jonizacją i płytkami nano – tytanowymi! Innowacja polega na zastosowaniu pary, która działa rozluźniająco na włókna włosa, dzięki czemu zostaje dokładnie rozczesany i wygładzony od nasady aż po sama końcówkę. Mechanizm jest prosty: jony ujemne , które są wytwarzane przez generator jonów, następnie są rozprowadzane na włosach podczas prostowania, dzięki czemu włosy się prostują. Para gwarantuje prawidłową wilgotność włosów. Co więcej, dzięki niej, włosy dłużej pozostają proste. Oprócz nowinek prostownica posiada wszystkie podstawowe funkcje:

 • przełącznik włącz/wyłącz
 • wyłączanie automatyczne
 • regulacje temperatury od 170 stopni do 230 stopni
 • niebieską diodę LED
 • funkcję Ionic
 • zbiornik na wodę
 • przełącznik funkcji pary – 3 ustawienia (bez pary/natężenie normalne/duże natężenie)
 • płytki szerokości 38mm Tytanium Nanoceramic
 • technologię Sol-Gel
 • składany grzebień do rozczesywania – 3 ustawienia (bez grzebienia/grzebień średni i grzebień wysoki)
 • oraz kabel obrotowy
 • W zestawie znajduje się także pokrowiec i materiał ochronny

Jeżeli używasz jednej z prostownic, które dostały się na czołówkę trzech najlepszych to napisz do nas a my zamieścimy Twoją recenzję u nas na stronie. Nie bój się mówić o swojej prostownicy negatywnie, jeżeli masz z jakąś problemy to lepiej się tym podzielić aby reszta z nas uniknęła podobnych sytuacji. W końcu chodzi nam o to która zasługuje na miano najlepsza prostownica do włosów 2010, Ty też masz głos na ten temat!
Pozdrawiamy i udanego prostowania :)
Ekipa www.prostownicadowlosow.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.